August 2016

Nadpozemská

28. august 2016 at 18:31 | Smilee |  Reviews
Ano, po nějaké době jsem se rozhodla udělat zase recenzi na knihu. Je pro mě až neuvěřitelné, že jsem za prázdniny stihla přečíst tři knihy (skoro, tu třetí teď dočítám). Já vím, že většině z vás to musí znít divně, ale já jsem za sebe opravdu šťastná. Poslední rok jsem nebyla schopná přečíst moc knížek a dohromady jsem jich mohla přečíst ani ne deset - do toho započítávám i povinnou četbu. Nějak jsem se ale do žádné knihy nemohla dostat a nenašla jsem žádnou, která by mě opravdu nadchla.
O prázdninách jsem ale sáhla po trilogii, kterou jsem četla už hodně dávno a jelikož si nepamatuji skoro nic z toho, rozhodla jsem se jí přečíst znovu. A nějak mě to opravdu nadchlo a já četla pořád (druhý díl jsem přečetla za dva dny). Takže jsem se rozhodla na to udělat recenzi, takže snad vás to bude bavit.

books, unearthly series, and amazing image

101 cílů za 1001 dní

21. august 2016 at 21:24 | Smilee |  Challenges
Ahojky! Opět se ozývám. A to s něčím, na čem jsem pracovala nějakou dobu. Je to 101 cílů za 1001 dní. Už jsem to viděla na několika blozích a rozhodla se udělat i svůj vlastní seznam. Spočívá to v tom, že si vymyslíte 101 různých cílů, které chcete splnit a do určité doby (1001) je můžete splnit. Myslím, že to je hodně zajímavý nápad a člověk díky němu alespoň něco zažije.
Moje deadline je tato: Květěn 19, 2019

Check out my 101 things in 1001 days update on the blog! #101thingsin1001days #101in1001 #goals #life #accomplishments #justdoit #blog:

Angels keep falling from the sky. I'll take the broken wings and learn to fly.

1. august 2016 at 17:46 | Smilee |  Me and My Weird Thoughts
Hola! Ne, nejsem mrtvá (možná trochu). Doopravdy jsem se dokopala k něčemu, co jsem oddalovala tak strašně dlouho. Což je napsání nového článku, upravení celého blogu, dopsaní affs do seznamu (omlouvám se, že tam ještě nejste) a prostě další věci. Už jsem to chtěla udělat hodně dlouho, ale vždy jsem si říkala něco jako: "Teď se mi nechce, udělám to někdy příště." Jenže když to člověk oddaluje takhle už měsíc, tak je to jasná známka toho, že by měl něco udělat (aneb Prokrastinace mé druhé jméno).
A pokud hledáte v tomhle článku smysl, budu vás muset zklamat, protože žádný nemá.

book, coffee, and vintage image