Angels keep falling from the sky. I'll take the broken wings and learn to fly.

1. august 2016 at 17:46 | Smilee |  Me and My Weird Thoughts
Hola! Ne, nejsem mrtvá (možná trochu). Doopravdy jsem se dokopala k něčemu, co jsem oddalovala tak strašně dlouho. Což je napsání nového článku, upravení celého blogu, dopsaní affs do seznamu (omlouvám se, že tam ještě nejste) a prostě další věci. Už jsem to chtěla udělat hodně dlouho, ale vždy jsem si říkala něco jako: "Teď se mi nechce, udělám to někdy příště." Jenže když to člověk oddaluje takhle už měsíc, tak je to jasná známka toho, že by měl něco udělat (aneb Prokrastinace mé druhé jméno).
A pokud hledáte v tomhle článku smysl, budu vás muset zklamat, protože žádný nemá.

book, coffee, and vintage image


So, půlka prázdnin za námi, huh? Ne, nechci na to myslet. Člověk se na ty prázdniny od minuty, kdy skončí těší a když přijdou, uteče to tak rychle, že to není možné. A poté nás čeká dalších 10 měsíců v tom pekle.
Co mě ale štve nejvíc je to, že nedělám nic zajímavého. Dobře, možná jsou takové prázdniny pro každého, ale pro mě, člověka který je měl vždy nabité a byl rád, že má týden volno, to je strašný nezvyk. Povaluji se doma, dopoledne chodím na brigádu a procházím se venku. Občas třeba jdu s kamarády někam ven (fakt jen občas), ale to je všechno. Bože, nevěděla jsem, že mi někdy bude vadit nic nedělání. Můžu se zeptat lidí, kteří to dělají každý den: "Jak?"

Před týdne jsem se vrátila z English Campu a musím říct, že chci jet zpátky. Ze začátku jsem se tam moc netěšila, protože jsem měla tak trochu problémy s dvěma holkama, co tam měly jet se mnou. Když jsme se tam přihlašovaly, tak jsme se ještě celkem bavily ale řekněme, že po tom, co se ke konci školního roku dělo u nás vě třídě to bylo trochu horší. Rozhodně jsem si to ale nechtěla nechat zkazit, a taky nenechala (i když jsem první dva nebo tři dny opravdu chtěla jet domů). Ty dvě jsem tak nějak úspěšně ignorovala (což bylo někdy těžké, protože zákon schválnosti mě vždy hodil do situace, kdy jsem se s nimi alespoň trochu opravdu bavit musela). Většinou jsem ale spíš vyhledávala společnost někoho jiného.
No, a teď bych byla strašně ráda, kdybych tam mohla jet znova. Američané byli skvělí a všechno a já se jen modlím, aby alespoň někteří z nich přijeli příští rok zpátky. A taky doufám, že mi to nic nezkazí a i já tam příště pojedu znovu.

Huh, co dál bych měla říct? Já nevím, nic zajímavého se neděje, také jsem v té náladě, kdy ani nemám potřebu se z něčeho moc vypisovat nebo vám vůbec o něčem psát (sorry, někdy to snad přejde). Takže mi spíš někdo napiště jak se máte vy? Co děláte? Taky máte takové léto tak trochu o ničem (upřímně jsem alespoň trchu ráda, protože je to jediá část roku, kdy mám alespoň čas si vydělat peníze a mít klid)?
Fajn, končím. Omlouvám se za ten kratší článek, ale víc ze sebe asi nevymáčknu. Prostě jsem jen chtěla dát vědět, že jsem naživu. Jdu si radši přečíst vaše blogy.
Bye!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 2. august 2016 at 5:27 | React

Jsem ráda, že víme, že žiješ a jsi tu! :P. Já taky nemám kdovíjak zajímavé léto... skoro téměř celý červenec jsem byla v práci a srpen nebude jiný... sice je fajn mít peníze, ale chtěla bych i něco zažít... akorát na to nezbývá moc času... naštěstí od září v práci končím a měla bych nastupovat na VŠ, tak třeba něco doženu -_- :D.
Týjo, English Camo by se mi líbil... bojím se, že co se týká angliny jsem všechno zapomněla :D i když to muselo být asi skrze ty "dvě" horší... jsem ráda, že sis to užila ^_^
Nic nedělání mě baví. Ale tak tři dny :D pak už je to na bednu... nechápu lidi, kteří to vydrží dýl jak měsíc... -_-
Přeju fajn zbytek prázdnin, :-) doufám, že si to ještě užiješ a budeš na prázdniny v dobrém vzpomínat! :-)
A doufám, že se nám tu zase brzo ukážeš! ♥

2 forever.teenager.xx forever.teenager.xx | Email | Web | 2. august 2016 at 12:53 | React

- tak to znám. říkala jsem si, jak napíšu další článek, a hle! ono to už byl rok, možná nejvyšší čas. na druhu stranu si říkám, že to třeba byla doba, kdy jsem blog prostě nepotřebovala, nepotřebovala jsem si postěžovat a pod..
- k tomu nic nedělání.. 3 roky jsem nemohla sehnat práci, takže jsem byla vlastně jen doma, občas na pracáku a občas na brigádě. tolik volnýho času! ze začátku jsem byla hrozně akční, chodila jsem běhat, uklízela celý dům, starala se o zahradu a tak. postupně mě to přešlo, takže jsem jen byla u pc, u televize.. a nenudila jsem se :O teď do práce chodím, odpoledne mám volná a přijde mi to strašně dlouhý.
- ten camp ti závidím. já nikdy na podobné akci nebyla.

3 Bestinblack Bestinblack | Web | 2. august 2016 at 15:21 | React

Máš pravdu, ty prázdniny ubíhají hrozně moc rychle a štve mě to. Tohle byly moje první, kdy jsem měla něco naplánované a na tvou otázku, jak zvládáme nic nedělat, je to jednoduché.. prostě mě to baví! :D Dřív to bylo jiné, ale vzhledem k tomu, že jsem na intru, tak jakoby celých těch 10 měsíců cestuju a stále to město poznávám a pak jsem opravdu ráda, že si od toho na 2 měsíce dám pokoj. :D
English camp ti dost závidím, vždycky jsem se chtěla na něco takového podívat, ale nevím, zda bych to vládla. :)

4 Shetlandy Shetlandy | Web | 2. august 2016 at 20:50 | React

Prokrastinace je špatná, ale já sama se s ní taky dobře znám. Ale ačkoliv vysedávám téměř celé dny doma, dostávám se konečně k tomu, na něčem dělat - totiž přesněji jsem se více položila do čtení a kreslení, alespoň za to jsem ráda.
Ale je fakt, že by to chtělo nějakou akci.:D

5 Natalie Natalie | Email | Web | 2. august 2016 at 22:56 | React

Já&Prokrastinace= Bez komentáře. Vždycky si říkám, že umyji nádobí ve tři, ale ve tři se koukám na film, takže to přesunu na čtyři a pak na pět,..
A prázdniny mě také strašně nudí...

6 Lost Girl. Lost Girl. | Web | 3. august 2016 at 18:21 | React

Prokrastinace... to je asi druhé jméno všech :D Taky jsem dlouho nebyla na blogu, byla jsem na tom podobně :D Ale vítej zpět! Wii, já jsem ejn doma, i když se snažím něco dělat, moc se mi to nedaří :D

7 Smilee Smilee | Web | 3. august 2016 at 22:02 | React

[1]: Jasně, chápu. Držím palce ať to v práci přežiješ. Jinak myslím, že angličtinu bys dávala v pohodě. Amíci jsou tolerantní a dokážou si poradit. Bylo tam i několik lidí, co neuměli anglicky skoro vůbec a bavili se úplně v pohodě (doteď si nejsem jistá jak, ale zvládli to xD)

[2]: Jo jo, taky se snažím být trochu aktivní. Chodím běhat, dělám si ve všem pořádek. Na jednu stranu je to dobré, protože se dostanu ke věcem, na které přes rok nemám čas.

[3]: Chápu. S English Campem ti jen radím, abys to zkusila. Není to nic strašného a vždy si uděláš vzpomínky, na které budeš vzpomínat celý rok.

[4]: Prokrastinace je hodně špatná, ale zrovna v ní zvládám být mistrem. Jo jo, taky se dostávám k věcem, na které normálně nemám čas. Nějaká ta akce se ale vždy hodí xD

[5]: Celá já hele. Snad to s prázdninama bude lepší. U mě by se nedalo říct, že mě přímo nudí, ale někdy si říkám, že by to možná chtělo udělat něco pořádného.

[6]: Haha, jsme na tom úplně stejně :D

8 Simix Simix | Web | 21. august 2016 at 11:36 | React

~Čaué~
No... hodně lidí prokrastinuje, není to dobrá věc, ale nejsi v tom sama :)
Ten obrázek je hezký, celkově tvůj blog je hezký :)
V období, kdy toho mám moc, chci mít klid a nic nedělat, ale nečekaně se objeví i víc nicnedělání, než jsem zvyklá a radši bych nějaké aktivity. Vždy jsem si stěžovala, jak nestíhám... ale poslední dva týdny je to jiné :D
Snad nebudeš opět prokrastinovat moc dlouho, byla by škoda, kdyby tak krásný blog ležel ladem. :)

9 Smilee Smilee | Web | 21. august 2016 at 15:34 | React

[8]: Moc děkuji! Takový komentář opravdu potěší.
Jsem na tom úplně stejně, když toho mám hodně, sere mě to, ale když nic nedělám, tak mě to taky sere :D Jo, s prokrastinováním bych měla skončit :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement