Here goes nothing.

17. september 2016 at 18:59 | Smilee |  Me and My Weird Thoughts
Vy, kteří přidáváte pravidelně a máte nápady na články, svěřte mi své tajemství! Protože já tohle nedávám. Po mých dlouhatánských pauzách si vždy uvědomím, že bych asi blog nemohla úplně zrušit, že bych se potřebovala nějak vykecat, ale když opět začnu psát, napíšu pár článků a potom se zase skryji do stínů a vyjdu po dlouhé době. Nafackujte mi někdo. A jelikož nemám nic důležitého o čem psát, budu psát o ničem (i když jsem si řekla, že budu psát o tématech, co za něco stojí).

nothing, light, and grunge image


Takže, musím začít samozřejmě s tím, že nám začala škola. Jupí (prosím, čtěte s ironickým podtónem). Po chodbách nám tedy chodí zmatení prváci, kteři vypadají tak o rok starší jak my, i když je to přesně naopak, navíc mě štvou, protože si zase budu muset zvykat na ty nové ksichty. Taky tu jsou malí primánci, kteří vás předbíhají na obědě (css, ty děti dneska, my si nic takového nedovolili takhle na začátku :D) a vy si začínáte připadat jako ve školce, protože to jsou to takoví špunti. A poté potkáváte znovu učitele na chodbách, čehož jsem doufala, že se zbavím. Nehledě na to, že máme ve třídě takový "úžasný kolektiv". Aneb vše k začátku mého školního roku. Jak se máte vy?

Přemýšlela jsem, že si koupím lístky na Green Day (nebo spíš přesvědčím rodiče, aby mi je koupili k narozeninám), ale jelikož místa u pódia byla vyprodaná za 2 minuty, nejsem si jistá, že to stihnu. A i tak bych dala nejspíš přednost Parkway Drive s Asking Alexandria. Taky mě celkem naštvalo, že jsem se zažrala do AA těsně po tom, co lístky na jejich samostatný koncert byly vyprodané. Štěstí prostě. I když jedna moje kamarádka zase říkala, že začala poslouchat My Chemical Romance tři měsíce po tom, co se rozpadli, takže bych řekla, že ona na tom byla hůř.

Dneska jsem se také byla podívat na ploché dráze (kdo neví o co se jedná, prostě to jsou motorky jezdící do kolečka) a zítra jedu znovu na Zlatou přilbu, takže konečně nějaký super víkend. Ale jsem zvědavá, kdy se budu učit... i když asi bych měla čas ale prokrastinace je prostě prokrastinace. Jsem ale ráda, že jsem se po delší době zase na plochou dostala, protože minule byla kvůli dešti zrušená, takže jsem viděla velký hovno. A zítra to snad nic neposere, protože tohle jsou vždycky pořádný závody (bylo by blbý, kdybych si přinesla svojí australskou vlajku a fandila australanům místo čechům? xD). Jinak je divný, když zbožňuji tu vůni/smrad spáleného oleje z motorek?

Haha, už nemám co říct, takže si asi půjdu vykopat velkou díru a zalezu do ní, doufajíc, že mě nikdo už nikdy nenajde. Lidi nevíte, proč dostávám tyhle depresivní nálady, jen co si sedu k počítači s tím, že napíšu článek. Literally, před chvilkou jsem tady skákala po bytě s naplný perdy puštěným Spotify a zpívala jsem hodně hodně falešně Take Cover (mimochodem super písnička)... ale to se stává dost často, když si dám kafe, takže chill (Huh, proč to dělám? Proč míchám angličtinu s češtinou, když to tak moc nesnáším).

Fajn, končím, tohle nemá cenu. Má někdo nějaké rady, jak se zbavit rok trvajícího bloku? Protože mě už z toho začíná hrabat. Jinak můžete poradit nápady na články, protože já jsem dutá.
Adios! xD
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 18. september 2016 at 15:24 | React

Hlavní je, když se vůbec někdy ozveš a je jedno, jestli je to 50x za týden nebo 2x do měsíce, nebo jednou... Hlavně, že se ozveš.
Cha, cha,. Jak mi schází střední a tyz matené ksichty prváků a ty návraty do školy.. těžký návraty... no teď mi škola začíná 23, 24.9 budu dálkově studovat VŠ a asi to nebude moc prdel. Zlatá střední.. ^_^ užívej si dokud můžeš :D. -_- I když ten kolektiv no.. asi budeš radši když z tama vypadneš
Tak kámoška na tom byla asi fakt hůř.. to nechceš, když se zasekáš do kapely, která se rozpadla...
Nevěděla jsem co je plochá dráha :D JSEM TUPEC. Snad vám vyšlo počasí a užila sis to... u nás chčije celý den -_-
Mně zas voní benznín, ale tak to většině lidí :D spálený olej od motorek jsem ještě asi nikdy necítila -_-
Měj se krásně, užívej si všechny dny, ať se ti daří... a ... a tak :) ^_^

2 Abigail Abigail | Web | 19. september 2016 at 14:11 | React

Alesoň jsi něco napsala. Ja když něco napíšu, stojí to za hovno a povídku jsem pořádně nepřidala ani nepamatuju, i když se fakt snažim psát, ale jsem unavená, nebo mi do toho fůrt něco leze. Ale co už.
s tou Australskou vlajkou by to bylo vtipné.

3 Lost Girl. Lost Girl. | Web | 20. september 2016 at 19:15 | React

Taky to tak mám, vůbec nedokážu nic napsat.
ten první odstavec, mám pocit, že to píšeš úplně o mně, mám to úplně na všechny detaily stejné :D
Hlavně nesmíš brát blog jako povinnost, potom se ti ty články budou psát hůř. :)
Měj se hezky a užívej si všechno, co můžeš :))

4 Anna Anna | Web | 24. september 2016 at 14:25 | React

Možná to bude znít divně, ale já mám tyhle články o ničem nejradši. Člověk tak dokonale zjistí, co ostatní dělají a jak jsou na tom se světovými problémy (příklad: škola). A to mám ráda :D.

U mě zatím nějak přežívám školu a snažím se psát pěkné články. Na druhou stranu, propad je veliký, přece jen - o prázdninách jsem měla spoustu času a najednou bum, ten čas je rázem pryč.

Také jsem měla ve čtvrtek ale narozeniny, takže jsem konečně dostala občanku a doufala, že se ze mně stane... co vlastně? Dospělý jedinec? Nic takového nepociťuji a nevím, jestli je to dobře nebo špatně.

O Green Day jsem přemýšlela také, ale mnohem raději bych chtěla jít na Skillety v prosinci. Miluju je.

Tak, přežívej školu a piš víc takových článků :D!

5 Dominique Dominique | Email | Web | 26. september 2016 at 14:37 | React

Hele, přiznám se, že já nemám inspiraci ke psaní snad nikdy mi přijde! :D Takže až se ti někdo ozve s tím, jak to dělá, že má pořád nápady, tak mi to musíš předat!:D To s tou  školou ti dávám za pravdu. Taky máme nový mladší děti ve škole a přitom ty holky tam vypadají starší jak my a drzí k tomu, nepamatuju si, že bych já v jejich věku byla takováhle.

Ty motorky nejsou vůbec špatný. Hned bych se přidala!

Ty tvoje články, když ti jebe, jak říkáš, mě hrozně baví! :D :)

6 Smilee Smilee | Web | 26. september 2016 at 19:59 | React

[1]: Neboj, většina lidí neví, co plochá dráha je, takže proto jsem to tam napsala. Rozhodně nejsi jediná. Jo, věřím, že VŠ nebude prdel no, snažím se o střední myslet pozitivně, ale většinou to nejde.

[2]: No, jako by tenhle článek stál za něco xD Tohle je jasný článek o hovně :D

[3]: Blog jako povinnost se snažím nebrat, ale někdy to prostě tak cítím. Jinak také držím palce s psaním :)

[4]: Všechno nejlepší (opožděně), znám ten pocit, když dostaneš občanku a přemýšlíš, jestli by se mělo něco změnit. Ale nic takového se nestane. Mně za 14 dní bude 17 a nějak se nedokážu smířit s tím, že brzy už doopravdy "dospělá" budu. xD

[5]: Vypadá to, že většina lidí tu mé články o hovně zbožňuje xD Nevím, co je na tom zajímavého, ale asi bych s psaním takových neměla žádné problémy. Jo, s tou školou to je všude stejné :)

7 Natalie Natalie | Email | Web | 8. october 2016 at 10:25 | React

Ahoj!
Omlouvám se, že to není k tématu, ale jsem po dlouhé době zpět a začnu zase obíhat! :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement