And at the end of the day it is what it is.

16. october 2016 at 17:26 | Smilee |  Me and My Weird Thoughts


Uhm, hey. Víte, těchto článků jsem poslední dobou napsala snad tunu, ale žádný mi prostě nevyhovoval. A proto to zkouším znovu a doufám, že tentokrát ty správná slova už naleznu a budu s tím spokojená (jenže to je ode mě trochu naivní, že?)
Takže, jak už mohlo mnohým z vás dojít, ano je to pravda. Rozhodla jsem se tohle své působení tady ukončit. někteří z vás to mohli očekávat, vzhledem k tomu, jak jsem na tom byla poslední dobou s psaním a vlastně vším obecně. A já jsem se před chvilkou rozhodla, že to opravdu musím udělat, jelikož jinak se asi zblázním.

Důvodů je tu spousta. Nedostatek inspirace, chuti ani času na psaní a jelikož nechci psát o ničem, jak jsem to dělala doteď, bude jednodušší, když to ukončím takhle. Říká se, že v nejlepším by měl člověk přestat a já tu svou nejlepší dobu už dávno přešla, takže řekněmě že to píšu s menším zpožděním.
Vždy jsem si říkala, že bych bez psaní sem asi nepřežila a že bych se musela někomu vykecat. Jenže když o tom teď přemýšlím, jak dlouho už bez něčeho takového vlastně žiju? Odpověď je, že dost dlouho. Protože pořádný článek, ve kterém jsem opravdu dostala ven všechny své emoce, jako jsem to dělala dříve, a článek, se kterým jsem byla spokojená, jsem naposledy vydala hodně dávno.

Co bych ale chtěla říct je, že jsem moc ráda, že jsem se do blogování dostala. Donutilo mě to změnit pohled na nové věci, donutilo mě to udělat si své vlastní názory a mohla jsem také rozvinout trochu své písemné vyjadřování. Přišla jsem na spoustu nových věcí, při psaní článků nebo při čtení článků někoho jiného.
Tím se také dostávám k faktu, že chci poděkovat, všem, co mé články četli. Díky, že jste to tu se mnou vydrželi, zůstali tu a komentovali. Když si občas pročítám své staré články, mám chuť se jít podřezat a je mi opravdu líto, že jste něco takového museli někdy číst. Kroutím nad svými pokusy o... o cokoliv, co to mělo znamenat a říkám si, že je fakt dobré tohle všechno ukončit.

Jannet Collins on Twitter:

Ve všech předchozích článcích, co jsem na tohle téma napsala, také zmiňuji to, jak jsem ráda, že jsem našla soustu blogů jiných úžasných lidí, díky kterým jsem tu vydržela až do této doby. Když tohle píšu, nemyslím moc na tento nový blog, který jsem vytvořila, jelikož jsem si myslela, že mi třeba pomůže začít od začátku. Myslím spíš svůj starý blog, který dokumentuje můj postupný vývoj. Aneb z blogu, který byl hlavně o seriálech (PLL a TVD), přes pokusy o zajímavé články, kdy každý druhý byl jen výčet toho, co jsem dělala v jeden den (navíc se spoustou hrubek) až po tenhle alespoň trochu lepší blog, na který jsem přeci jen pyšná.
Za tu dobu jsem vystřídala ve svých affs tolik lidí. Hádám, že tu asi není nikdo, kdo by na můj blog chodil od samého začátku. Většina mých starých affs už došla do podobného momentu, jako právě teď . Někteří zmizeli jen tak. Stalo se mi, že jsem se chtěla podívat na jeden blog, který jsem měla fakt ráda, ale zjistila, že ho autor smazal. Nechci to udělat takhle, jelikož vím, jak mi bylo líto, když jsem zjistila, že na toho člověka nemám žádný jiný kontakt a kdo ví, možná by to tak někdo cítil s mým blogem.
Chci ale říct, že jsem si tu, dalo by se tak říct, udělala přátele. Možná poněkud zvláštním způsobem, kdy si pročítáme navzájem články a většina z nás komunikuje jen skrz kometáře, ale líbilo by se mi, kdybychom všechny kontakty nespřetrhali hned.

Víte, já nezmizím. Pořád tady budu (prosím, vím, že to zní trochu creepy, ale doufám, že jsem vás nevylekala), budu si pročítat vaše články, zanechávat komentáře, jen už vy nebudete moct číst nic ode mě. Ale pokud by někdo chtěl slyšet další výplody mé fantazie, stačí mě zkontaktovat! V menu mám několik odkazů a pokud by někdo chtěl vědět další, stačí se zeptat a já bych byla šťastná, kdybychom si trochu pokecali.
Už ani nevím, co bych dál měla napsat. Děkuji vám všem, co jste se mě snažili podporovat a vaše komentáře mi vykouzlili úsměv na tváři. Protože určitě nemluvím jen za sebe, když napíšu, jak krásný je to pocit, když se na blog podíváte a uvidíte ten nový komentář. Takže moc díky :)

Okay, tak snad jste se tu úplně nenudili. Možná si někdo oblíbil tohle sarkastické, bláznivé a někdy obzvlášť upřímné hovno, které teď sedí za noťasem a snaží se ze sebe vypotit něco normálního. Ale také jste mě mohli začít nenávidět nebo se vám mlžu zdát nepříjemná (nah, jako by mě to nějak tížilo).

Všem vám moc držím palce v psaní vašich článků a doufám, že budete úspěšní. Kdekoliv, ať už na blogu nebo v reálném světě. Doufám, že jsem vás v některých článcích nějak namotivovala, inspirovala, pomohla. Jsem ráda, že jsem mohla psát články a číst vaše blogy.
No, a uvidíme. Třeba se jednou vrátím. Pokud se tak ale stane, bude to nejspíš někde úplně jinde, pod jiným jménem, úplně od začátku.

Díky moc.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 18. october 2016 at 6:34 | React

Ach jo. Tak nevím, ale čekala jsem to, i když jsem si přála, aby to nebyla pravda... i přes tvou častou absenci a nepřítomnost článků jsem si to tady oblíbila... i předchozí blog, tam jsme se vlastně "poznaly"? :-) Popravdě nevím jak dlouho už tě navštěvuju, minimálně 2, 3 roky by to být mohlo :-) Kontroluju to tady každý den, i když vím, že článek třeba nebude, ale co kdyby, že... ^_^
Nemám moc AFFS a vždycky, když mi odejde nějaká taková má "láska", když ukončuje svůj blog, je to těžký a mrzí mě to... bude mi to tu chybět... Strašně... budou mi chybět v tvých článcích tvé zážitky, tvůj život, tvoje hudba,  tvůj tanec, opruz ve škole,... a hlavně, mi budeš chybět TY. Ani nevíš jak... ono člověk si na ty své "lásky AFFS" prostě po čase sakra zvykne, oblíbí si je, přijde jim "na kloub," ví jak co prožívají, co je štve, co je jim blízké a co cizí... ani se to nezdá...
Ale rozumím ti a chápu tě, tak se tedy s dovolením chci vetřít alespoň na tvůj Instagram a být malé "♥"... když už to tady nebude "žít" :-) (a pro dobré rozeznání, na Instagramu jsem thedebils11 - to jen aby jsi věděla, co za MAGORA si tě přidává, ano? :D budu ráda, když i ty mě budeš sledovat :O - ale samozřejmě se nechci nějak v n u c o v a t).
Měj se krásně, kdyby sis to náhodou rozmyslela, tak chci adresu nového počinu, cokoliv ♥.
Mám tě ráda, přeju Ti ať se ti daří... i do budoucna... ve všem, co máš ráda, v čem vidíš smysl, :-) Děkuju za to, že jsem tady s tebou mohla být a že jsem tě mohla alespoň skrz blog "poznat" :-) Ach jo, ale neberu to jako loučení... ^_^ i když mě to mrzí...
♥ Love ya.

2 Smilee Smilee | 18. october 2016 at 17:17 | React

[1]: Aww, moc moc děkuji, za tak krásný komentář! Rozhodně s tebou souhlasím, že si člověk zvykne na své affs a začne je chápat :) Proto na vaše blogy budu chodit dál a komentovat :) Ještě jednou moc děkuji a ať se daří i tobě :33

3 Dominique Dominique | Email | Web | 23. october 2016 at 20:44 | React

No...páni. Musím říct, že jsem četla hodně podobných rozlučkových článků pokaždé, když někdo končil s blogováním nebo prostě pravidelným vydáváním článků. Nikdy jsem však nečetla něco takového. Přísahám, že ještě chvilku a asi bych se u čtení tohohle článku rozbrečela. Tvoje psaní mi bude chybět, tvoje pocity a výlevy, co jsi psala spíš na minulém blogu, ale i to, co jsi psala na tomhle blogu.  Nebudu to brát jako sbohem, protože věřím, že jednou od tebe číst něco budu. :) Vlastně už nevím, co k tomu napsat. Jsi prostě skvělá blogerka a doufám, že to víš. ♥ I já přeju tobě moc štěstí do budoucna. Se vším. :) ♥

4 Anna Anna | Web | 27. october 2016 at 8:56 | React

Trochu jsem to čekala. TO ale neznamená, že jsem na to byla připravená, nebo že mě tvá ztráta nebolí. Mohla bych ti taktéž psát slohovku, protože jsi pro mě byla jakožto pro holku, co si sem občas zajde a něco si přečte, skvělou osobností a mám tě moc ráda, ale myslím, že to sama dobře víš :). Doufám, že se ti bude dařit v reálu, že někdy navštívíš mé stránky a zkrátka a dobře, že nezapomeneš :). Mám tě ráda a drž se!

5 Smilee Smilee | 27. october 2016 at 13:23 | React

[3]: Ale prosím tě :D Moc děkuji a na tvém blogu se rozhodně ještě objevím, protože je super! :))

[4]: Myslím, že to bylo už hodně dlouho jasné :D Moc děkuji, ty jsi taky strašně super a mám tě ráda! A rozhodně na tebe, ani nikoho dalšího, nezapomenu. Protože jak už jsem ti hodněkrát napsala, tvoje články jsou prostě úžasné :3

6 stupidlostgirl stupidlostgirl | 27. october 2016 at 20:13 | React

Skoro mě to rozbrečelo. :( Je mi to líto, já napsala dnes článek po dvou měsících, ale žádná sláva, vypisuji tam pár myšlenek a takhle já to beru, zkoušela jsem to s deníčkem, ale nejde to. Na blogu mi to přijde lepší a rozhodně tady neskončím kvůli nedostatku článků.
Z určité míry tě chápu. :) Hodně štěstí ve všem!!! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement